ЗАСІДАННЯ РАДИ ГО «КРЕМЕНЧУЦЬКА РАДІОАМАТОРСЬКА СПІЛКА» 18.12.2021 року

 • Четвер, 23 грудня 2021
 • 210 разів

 

 

 

ПРОТОКОЛ  № 4/2021

Засідання Ради ГО

«Кременчуцька радіоаматорська спілка»

 

На засіданні Ради ГО «Кременчуцька радіоаматорська спілка» 18.12.2021 були розглянуті питання проведення чергової Конференції ГО «Кременчуцька радіоаматорська спілка» у зв’язку з карантином COVID-19 у січні 23.01.2022 року.

 

У залі засідань Ради ГО "КРС"

 

Конференція членів ГО «Кременчуцька радіоаматорська спілка» повинна заслухати звіт про роботу Ради ГО «КРС», Ревізійної комісії за 2021 рік, прийняти нових членів ГО «КРС», розглянути питання життя організації за поточний рік.

 

Але епідемія COVID-19 та карантин, а також розповсюдження штаму «Омікрон» заблокували проведення будь-яких масових зборів людей.

 

Голова ГО «КРС» Ігнатов Г.С. пропонував наступне:

 

 1. Щорічну Конференцію ГО «КРС» провести після закінчення карантину.

 

Термін: два місяця після закінчення карантину (офіційне повідомлення). Відповідальний: Голова ГО «КРС» Ігнатов Г.С. та Рада ГО «КРС». 

 

 1. Повноваження виборних органів ГО «КРС» продовжити до наступної конференції.
 2. Раді ГО «КРС» виключити з Первинного реєстру членів ГО «КРС», які не виконують статут організації, не сплачують членські внески більше року. По цьому питанню провести голосування на наступній Конференції.
 3. Раді ГО «КРС» організувати збір членських внесків за 2022 рік протягом першого кварталу 2022 року. Для цього надати кожному члену Ради частину списку членів, з їхніми П.І.Б., телефонами, домашньою адресою мешкання та E-mail, для спілкування з ними, 10 – 15 членів,                не більше, та реквізити банківської картки Приватбанку для переказу внеску. Список членів та зібрані кошти повинні бути передані Голові ГО «КРС».
 4. Різне. В зв’язку зі смертю члена Ради ГО «КРС» Долі В.С. та члена КТК Келебердяна Б.М., провести вибори на вакантні посади з числа членів ГО «КРС». Кандидатів ухвалити на засіданні Ради тимчасово, із затвердженням на Конференції ГО «КРС», згідно з Уставом ГО «КРС».
 5. Доповідь про роботу Ради ГО «Кременчуцька радіоаматорська спілка» за 2021 р. виконав Голова ГО «КРС» Ігнатов Г.С., та доповідь про роботу КТК – голова КТК Гереш О.Г.
 6. Питання роботи Ради ГС «ВРЛ» (до плану 2022 року) доповів Голова ГО «КРС» Ігнатов Г.С.
 7. Збір членських внесків за 2022 рік, прийом нових членів ГО «Кременчуцька радіоаматорська спілка» та поповнення даних в «Реєстр ГО «Кременчуцька радіоаматорська спілка» провести протягом роботи Конференції.
 8. Про термін проведення Конференції ГО «КРС» чекайте офіційне оголошення.

Після вручення медалей за "Чемпіонат з радіозв'язку на УКХ 2020 і 2021 рр"

Ігорю Мамону, UR4HD і Олександру Сашину UR5HVR.

 

 

 Нагороди "Чемпіонату з радіозв'язку на УКХ"

 

Протокол ухвалили усі члени Ради ГО «КРС». 

Текст протоколу скорочено.

 

Ігнатов Г.С.

UT1HT,

Ткаченко В.В. – фото

UR7HKW

 

 

Останнє редагування Субота, 25 грудня 2021 11:50