Додаток 1 до п. 1.5. Положення про організацію реєстру членів та учасників ГС ВРЛ
ПЕРВИННИЙ РЕЄСТР
членів ГС ВРЛ, які стоять на обліку в ГО «Кременчуцька радіоаматорська спілка»
на 29.03.2019 р.
№ з/п | Обліковий номер загального реєструГС ВРЛ | Прізвище, ім’я,по батькові | Позивний сигнал | Дата народження (число, місяць, рік) | Сплата членського внеску | Місце проживання | |||
2019 | 2020 | 2021 | |||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | |
1 | 001-U-16-H | Ігнатов Георгій Сергійович | UT1HT |
06.05.1948 |
+ | м. Кременчук | |||
2 | 002-U-16-H | Ігнатов Сергій Георгійович | UZ2HZ | 31.05.1985 | + | м. Кременчук | |||
3 | 003-U-16-H | Гереш Олександр Григорович | UX1HB | 24.07.1946 | + | м. Кременчук | |||
4 | 004-U-16-H | Доля Віктор Сергійович | UT7HM | 11.08.1954 | + | м. Кременчук | |||
5 | 005-U-16-H | Кондратенко Юрій Михайлович | US5HCO | 23.10.1949 | + | м. Кременчук | |||
6 | 006-U-16-H | Піддубний Олександр Георгійович | UR5HBA | 07.08.1986 | + | м. Кременчук | |||
7 | 007-U-16-H | Сашин Олександр Володимирович | UR5HVR | 10.09.1972 | + | м. ГорішніПлавні | |||
8 | 008-U-16-H | Поливода Іван Васильович | UR5HOR | 21.06.1955 | + | с. Садки | |||
9 | 009-U-16-H | Лісняк Наталя Миколаївна | UR5HRH | 10.03. 1968 | + | с. Садки | |||
10 | 010-U-16-H | Сичов Дмитро Георгійович | UR5HIC | 07.11.1952 | + | м. Кременчук | |||
11 | 011-U-16-H | Божко Максим Валерійович | UR0HM |
|
+ | м. Кременчук | |||
12 | 012-U-16-H | Івко Валерій Іванович | UR7HF | 17.06.1949 | + | м. Кременчук | |||
13 | 013-U-16-H | Заливадський Олександр Миколайович | UR5HMO | 02.11.1957 | + | смт. Білики | |||
14 | 014-U-16-H | Якименко Сергій Едуардович | UT2HI | 23.12.1968 | + | м. Кременчук | |||
15 | 015-U-16-H | Лапенко Григорій Васильович | US5HCR | 06.05.1951 | + | м. ГорішніПлавні | |||
16 | 016-U-16-H | Тихоненко Сергій Іванович | UR6HA | + | м. Кобеляки | ||||
17 | 017-U-16-H | Пляшник Анатолій Михайлович | UR5HNC | 05.08.1960 | + | с. Березова Лука | |||
18 | 018-U-16-H | Журов Петро Петрович | UR4HPP | 21.08.1956 | + | м. Кременчук | |||
19 | 019-U-16-H | Носач Григорій Іванович | UX3HA | + | м. Хорол | ||||
20 | 020-U-16-H | Палант Гліб Олександрович | UR7HFJ | 13.05.1962 | + | м. Кременчук | |||
21 | 021-U-16-H | Янович Павло Леонідович | UR7HEO | 04.04.1956 | + | м. ГорішніПлавні | |||
22 | 022-U-16-H | Боклаг Борис Семенович | UR7HCE |
|
+ | с. Заможне | |||
23 | 024-U-16-H | Демченко Григорій Володимирович | UT7HE | 26.01.1951 | + | м. Кобеляки | |||
24 | 026-U-16-H | Козленко Микола Степанович | UR6HAI | 26.08.1945 | + | с. Заможне | |||
25 | 027-U-16-H | Середа Анатолій Ігорович | UR7HGF | 09.10.1956 | + | м. Кременчук | |||
26 | 028-U-16-H | Клименко Петро Дмитрович | UR6HAM | 14.01.1956 | + |
c. Глибока Долина |
|||
27 | 030-U-16-H | Голубовський Олександр Миколайович | UR7HAF | 24.01.1958 | + | с. Терешківка | |||
28 | 031-U-16-H | Борис Іван Іванович | UR5HTP | 19.04.1949 | + | смт. Семенівка | |||
29 | 032-U-16-H | Товстоніг Микола Федорович | UR7HFI | + | м. Кременчук | ||||
30 | 033-U-16-H | Пасічник Олег Олексійович | UR7HDR | 05.09.1971 | + | с. Садки | |||
31 | 034-U-16-H | Гречка Валерій Сергійович | UR5HTB | 25.12.1968 | + | м. Кременчук | |||
32 | 035-U-16-H | Німець Альберт Якович | US0HS | 28.01.1966 | + | м. Кременчук | |||
33 | 036-U-16-H | Злобін Валерій Миколайович | UR5HOQ | 03.10.1956 | + | м. Кременчук | |||
34 | 037-U-16-H | Безпалий Григорій Михайлович | UR5HHM | 26.09.1953 | + |
c. Весела Долина |
|||
35 | 038-U-16-H | Довбнєв Ігор Володимирович | UR5HMM | 01.05.1966 | + | м. Кременчук | |||
36 | 039-U-16-H | Чайкін Микола Якович | US5HCF | 08.06.1950 | + | м. Кременчук | |||
37 | 040-U-16-H | Несмашний Микола Федорович | UR5HM | 12.06.1955 | + | м. Кременчук | |||
38 | 041-U-16-H | Кучер Олександр Ілліч | UY5HY | 15.03.1961 | + | м. Кременчук | |||
39 | 042-U-16-H | Гринус Валерій Володимирович | UR5HAN | 26.04.1960 | + | м. Кременчук | |||
40 | 043-U-16-H | Келебердян Борис Миколайович | UR3HT | 12.07.1937 | 1 група. інвалід по зору | м. Кременчук | |||
41 | 044-U-16-H | Омеляненко Іван Борисович | UR6HAK | 23.02.1956 | + | с. Заможне | |||
42 | 045-U-16-H | Мамон Ігор Олексійович | UR4HD | 22.10.1954 | + | м. Кременчук | |||
43 | 046-U-16-H | Костенко Валентин Григорович | UT4HN | 10.01.1961 | + | м. Кременчук | |||
44 | 048-U-16-H | Сухина Віктор Григорович | UR6HAL | 31.08.1961 | + | с. Заможне | |||
45 | 049-U-16-H | Овсянніков Віктор Дмитрович | UR5HJL | 17.11.1941 | + | м. Кременчук | |||
46 | 050-U-16-H | Конюхов Геннадій Васильйович | UR3HA |
|
+ | м. Кременчук | |||
47 | 051-U-16-H | Акименко Олександр Валентинович | UR6HD | 01.04.1963 | + | м. Кременчук | |||
48 | 052-U-16-H | Григоренко Микола Васильйович | UT0HA |
|
+ | м. Кременчук | |||
49 | 053-U-16-H | Григоренко Віктор Васильйович | UT0HM |
|
+ | м. Кременчук | |||
50 | 054-U-16-H | Голощаков Сергій Васильйович | UR5HG | 23.04.1954 | + |
c. Великі Криньки |
|||
51 | 055-U-16-H | Федік Віктор Васильйович | UR7HGU | 24.05.1963 | + | м. Кременчук | |||
52 | 056-U-16-H | Бородавченко Анатолій Миколайович | UR5HTW | 31.05.1957 | + | м. Кременчук | |||
53 | 057-U-16-H | Рябоштан Олександр Іванович | UR5HTL | 18.11.1949 | + | м. Кременчук | |||
54 | 058-U-16-H | Загребельний Юрій Олександрович | UR7HDS | 28.01.1957 | + | м.Кременчук | |||
55 | 059-U-16-H | Щербина Анатолій Миколайович | US5HFA | 22.04.1949 | + | м. Кременчук | |||
56 | 060-U-16-H | Усенко Віктор Володимирович | US5HGY | 15.09.1951 | м. Кременчук | ||||
57 | 061-U-16-H | Лозенко Іван Іванович | UR5HKB |
|
+ | м. Кременчук | |||
58 | 062-U-16-H | Якуба Андрій Григорович | UY5HN | 31.01.1952 | + | с. Красне | |||
59 | 063-U-16-H | Латисюк Дмитро Миколайович | UR7HDM | 03.01.1978 | + | м. Горішні Плавні | |||
60 | 064-U-16-H | Безклинський Олек-сандр Миколайович | UR4HF | 05,01,1949 | + | с. Пісчане | |||
61 | 065-U- 16-H | Григоренко Олександр Володимирович | UR7HKB | 05.06.1996 | + | м. Кременчук | |||
62 | 066-U-16-H | Олексієнко Андрій Віталійович | UR7HKC | 23.01.1963 | + | с. Пісчане | |||
63 | 067-U-16-H | Сергієнко Віктор Іванович | UR0HL | 16.10.1949 | + | м. Кременчук | |||
64 | 068-U-16-H | Нагорний Віктор Миколайович | UR7HJS | 07.12.1960 | + | с. Обознівка | |||
65 | 069-U-16-H | Полонський Віктор Іванович | UR7HJT | 12.13.1961 | + |
c. Обознівка |
|||
66 | 070-U-16-H | Хамзін Олег Леонідович | US5HGU | 06.04.1965 | + | м. Горішні Плавні | |||
67 | 071-U-16-H | Кривун Павло Миколайович | UR7HGW | 29.05.1962 | + | с. Пісчане | |||
68 | 072-U-16-H | Клюшник ГригорійОлексійович | UR7HBL | 04.07.1961 | + | с. Глибока долина | |||
69 | 073-U-16-H | Хоменко Василь Миколайович | UR6HW | 13.04.1957 | + | м. Кременчук | |||
70 | 074-U-16-H | Погудін Вячеслав Віталійович | UR7HKP | 17.01.1995 | + | м. Кременчук | |||
71 | 075-U-16-H | Осокин Геннадій Іванович | UR2HM | 12.02.1955 | + | м. Кременчук | |||
72 | 076-U-16-H | Троцько Леонід Вячеславович | UR7HFR | + | м. Кременчук | ||||
73 | 077-U-16-H | Радченко Володимир Іванович | US5HL | + | |||||
74 | 078-U-16-H | Операйло Володимир Миколайович | UR5HTO | 23.05.1978 | + | смт. Козельщина | |||
75 | 079-U-16-H | Рубан Дмитро Миколайович | UR5HBD | + | с. Погреби | ||||
76 | 080-U-16-H | Бережнюк Вячеслав Володимирович | UT0HB | 18.01.1984 | 2 група. інвалід | м. Полтава |