Про клуб

  • Вівторок, 07 травня 2019
  • 2042 разів

ЩО ТАКЕ ГО "КРС".

РОЗВИТОК РАДІОАМАТОРСТВА В УКРАЇНІ

 

У СРСР радіоаматорством опікувалась спілка ДОСААФ - вона визначала центральне фінансування у рамках цієї організації, проводила певну спортивно-технічну політику і відповідала за підготовку радистів для служби в Радянській армії і Військово-морському флоті, була тією організацією, яка сприяла підтримці високої форми професіоналізму у радистів після служби в армії, - "гарячим резервом".

Радіоаматорство в Кременчуці в післявоєнні роки було нечисленне і, за спогадами Бориса Миколайовича Келебердяна, UR3HT, у 1956 році усього числилося 6 радіоаматорів-короткохвильовиків, на чолі з Леонідом Федоровичем Бєлявським, UB5HH і Валентином Павловичем Бережним, UB5HS. 

 

Леонід Федорович Бєлявський, UB5HH

Валентин Павлович Бережний, UB5HS

До Великої Вітчизняної війни в Кременчуці було всього два радіоаматора-короткохвильовика: Єременко Олександр Семенович і його приятель (їх позивні і ПІБ його приятеля - не відомі).

Радіоаматорство у сильно постраждалому після війни місті (93 % житлового фонду було зруйновано і, в основному, відновлення житлового фонду почалося тільки у 1959 році) тулилося при колективній радіостанції UB5KBM міськкому ДОСААФ, в районі міської електростанції, керівником якого був Л.Ф. Бєлявський.

У 1963 році на Міській станції юних техніків, в районі Водоканалу відкрилася радіостанція UB5KHE, потім як UK5HBC, де вів гурток Борис Миколайович Келебердян і йому допомагав Володимир Олександрович Єременко, UB5HG, який відвідували молоді радіоаматори, у т.ч. і Ваш покірний слуга. Тут працювала колективна радіостанція і у вихідні дні було багатолюдно. У підвальному приміщенні одного із будинків-близнюків  у самому центрі Кременчука ентузіасти радіо відкрили нову колективну радіостанцію Заводу Дорожніх машин UB5KBN. Тут же працювала КТК з відкриття нових радіостанцій, так як UB5KBM до того часу була закрита. Однак і вона проіснувала не досить довго з різних причин і була перенесена у підвал по вул. Шевченко (район Центрального ринку), де її роботою керував Борис Олександрович Свириденко, UB5FAA, завзятий «ультракоротко-хвильовик» у ті роки. Це теж був опорний пункт для радіоаматорів Кременчука. Знову в підвалах!!!

Келебердян Борис Миколайович, UR3HT 

Свириденко Борис Олександрович, UB5FAA

У ці роки в Кременчуці великими темпами розвивалася промисловість, поруч будувалася велика гідроелектростанція, нафтопереробний комплекс, збільшувалося виробництво автомобілів на автозаводі КрАЗ, почав випуск своєї продукції сталеливарний завод, трохи пізніше - гірничозбагачувальний комбінат у Горішніх Плавнях і для цього вимагалися робочі руки, кваліфікована робоча сила і фахівці. З 1959 року почалося бурхливе і швидке відродження житлового фонду у Кременчуці.

У шестидесятих роках, після спорудження нової будівлі Міськкому ДОСААФ (будівля була здана в 1965 році), на його третьому поверсі розмістилася колективна радіостанція UК5HAB, яка зіграла велику роль в розвитку радіоаматорства у Кременчуці. Нарешті вийшли з підпілля!!! Очолив її Володимир Максимович Довбнєв, UB5HAC, UT4HM, який відслужив у армії, і був повний творчої енергії.

За короткий час, завдяки радіоаматорам радіостанція була обладнана антенами: LW, Delta, подвійним квадратом на ВЧ-діапазони і КХ-апаратурою: радіоприймачем Р-250М і передавачем "Блешня" з підсилювачем потужності, був також обладнаний клас із ПУРК для вивчення азбуки Морзе і кімната для конструювання апаратури. Тут же працювала КТК, проводилися збори радіо-аматорів, організовувалися різні ефірні змагання і підготовка спортсменів для участі в очних змаганнях по радіоспорту.

Єременко Володимир Олександрович, UB5HG 

Довбнєв Володимир Максимович, UT4HM

 Це на багато років визначило UК5HAB, UB4HWH як "альма матер" для цілого покоління радіоаматорів Кременчука і його околиць. 

У кінці восьмидесятих років минулого століття поштовх до подальшого розвитку радіоаматорства в правобережній частині міста Кременчука стався після відкриття колективної радіостанції на базі спортивно-технічного клубу ДОСААФ вагонобудівного заводу.

В ті роки на заводі було декілька радіоаматорів, що мали позивні. Очолював цей осередок талановитий інженер-конструктор Остапець Юрій Петрович, завзятий «ультракороткохвильовик», UR5HGC, ex UB5AUІ, RB5HAJ. Він вів радіогурток в Технічному училищі № 6, де підготував декілька тямущих радіоаматорів. Майже усі вони прийшли працювати на завод. Одного дня зібравшись всі разом, у кінці восьмидесятих років, вирішили відкрити колективну радіостанцію. Керівництво заводу дозволило її відкрити, а СТК ДОСААФ і дирекція заводу були хорошими спонсорами.

Остапець Юрій Петрович, UR5HGC 

У приміщенні колективної радіостанції UT1HZM

Дозвіл від ГИЭ було отримано, придбане сучасне устаткування (два КХ трансивера IC-751A і FT-736R УКХ-трансивер на три діапазони: 144, 432 і 1296 МГц), СТК на балансі мав автотехніку і "білий пароплав" на Дніпрі, було відремонтоване і обладнане приміщення, і незабаром, UB4HZM, а згодом - UT1HZM, почали активну роботу на усіх діапазонах, де основний ухил в роботі був спрямований на освоєння нових видів цифрового і супутникового зв'язку, участі в змаганнях, експедиціях, підготовці спортсменів, добре, що апаратура і антени дозволяли це робити. Начальником UT1HZM був призначений Ігнатов Г.С., UT1HT, ex UB5AUF, RB5HBV, UB5HBT, RB5HT.

Після подій 1991 року, в самостійних державах пострадянського простору, зокрема в Україні, функції оборонного суспільства змінилися, і радіоаматорство, як рух, фактично вийшло з під опіки Товариства сприяння обороні України (ТСОУ).

Ще декілька років проіснувала міська колективна радіостанція, але вона вже була в обмеженому за площею приміщенні і в кінці-кінців була вимушена припинити своє існування.

Однак за роки її роботи різко збільшилося число «короткохвильовиків» і «ультракороткохвильовиків» у Кременчуці та його найближчих районах.

Але радіоаматорству в Україні в цей час потрібно було просто вижити і, завдяки багатьом радіоаматорам України, була створена громадська організація "Ліга радіоаматорів України" (ЛРУ) зі своїм Статутом, правами на рівні громадської організації, зі своїми коштами, що складалися із членських внесків і добродійної допомоги. ЛРУ і стала тією організацією, яка захищала радіоаматорів України юридично і представляла їх інтереси в державних організаціях, що ведуть контроль у сфері зв'язку і телекомунікацій, а також на міжнародному рівні.

 

Збори Кременчуцьких радіоаматорів на колективній радіостанції Міськкому ДОСААФ UK5HAB. 

Конференція КРС на початку 90-х років в райвиконкомі Крюківського району. 

Першим президентом ЛРУ став відомий київський радіоаматор Н.В. Гострий, UT5UT, ex UB5UAT.

Штаб-квартира цієї організації базувалася в Києві, але для повноцінної роботи на місцях статутом ЛРУ передбачалися обласні відділення ЛРУ і регіональні клуби радіоаматорів. Це була, так би мовити, вертикаль влади.

У Кременчуці і його довколишніх районах, в цей час була велика кількість радіоаматорів-короткохвильовиків, і вже у 1992 році міські збори радіоаматорів ухвалили створити свій регіональний клуб, і оформити його документально із статусом юридичної особи. Був розроблений Статут регіональної організації і необхідні документи пройшли реєстрацію в Кременчуцькому міськвиконкомі. Засновниками клубу були радіоаматори Ігнатов Г.С., UT1HT і Довбнєв В.М., UT4HM. 

У 1993 році клуб радіоаматорів під назвою "Кременчуцька радіоаматорська спілка" ("КРС") був зареєстрований, як юридична організація. На найближчих зборах ЛРУ у Києві він був прийнятий в ЛРУ, як регіональний клуб "КРС".  У різні роки кількість членів клубу доходила до 230. Щорічно "КРС" перераховував на банківський рахунок ЛРУ членські внески.

Конференція ГО «КРС» у 1993 р. вибрала Раду ГО «КРС» та Голову    ГО «КРС» одного із засновників клубу Ігнатова Г.С. UT1HT, а також Ревізійну комісію. Наказом по ГО «КРС» був призначений скарбник Тишко В.Н., US5HGK. Нами був отриманий дозвіл на виготовлення круглої печатки суспільної організації та виконано її виготовлення, відкрито банківський рахунок у банку «Аваль» та отримана чекова книжка для банківських операцій, а також надруковано бланк для ділового листування.

Згуртований колектив ГО "КРС" організував у 1994 році на базі UT1HZM в Кременчуці радіолюбительську Конференцію з розвиваючого нового виду - цифрового радіолюбительського зв'язку, гостями якого були багато радіо-аматорів з промислових центрів України, Молдови і Росії. До нас приїжджав з Москви особисто Л.М. Лабутін, UA3CR - головний ентузіаст цифрового любительського зв'язку СРСР у ті роки!

Скан розпорядження про реєстрацію

ГО "КРЕМЕНЧУЦЬКА РАДІОАМАТОРСЬКА СПІЛКА"

Скан обкладинки зареєстрованого документу Статут ГО "КРС" з доповненнями від 2003 року.

Конференція проводилася два дні. Перший день - приїзд делегатів, робота в сесійному залі, обід, перебазування на природу (о. Шаламай, на Дніпрі), продовження тематичних бесід, вечеря біля багаття. Другий день - закінчення конференції, від'їзд делегатів. У сесійному залі була розгорнута апаратура для демонстрації радіоаматорьських цифрових видів зв'язку.

Активний учасник конференції Валентин Жилін, UR7IM, м. Краматорськ

 

Учасники Конференції із цифрового радіоаматорського зв’язку 22-24.07.1994 р.

Відгуки про проведену конференцію були дуже позитивні. Журнал «Радиолюбитель» під редакцією Валентина Бензаря, EU1AA, опублікував матеріали про цю Конференцію.

Так тривало майже 20 років, пройшло багато подій в радіоаматорському житті України, ЛРУ на міжнародному рівні стала членом IARU - Міжнародного радіоаматорьського союзу, в області радіоаматорьського спорту проводила багато міжнародних змагань і внутрішні чемпіонати, був розроблений та затверджений "Регламент..."  - основний документ - звід правил для роботи в ефірі і т.д.

Але на межі 2012 року, усередині ЛРУ склалася негативна тенденція, пов'язана з порушенням статутних положень. 

Президія однієї з щорічних конференцій ГО "КРС". Сидять: Олександр Чистов, UR5HGM; Павло Буданов, UX2HO; Виступає Володимир Довбнєв, UT4HM

 

У залі засідань. У першому ряду Борис Миколайович Келебердян, UR3HT і
Віталій Олексійович Амшенніков, UT6HZ

Ми тут не розглядатимемо детально увесь негатив, який міг "вирости" тільки на грунті безконтрольності відповідальних виборних керівників ЛРУ, але і з боку керівників Центрального радіоклубу ТСО України (ЦРК), який тоді існував, і у приміщенні якого і базувалася громадська організація ЛРУ України.

Керівництво ТСУ України ліквідовувало у своїй структурі ЦРК, багато активних радіоаматорів розуміли, що далі потрібно щось робити в організаційному плані, але керівництво ЛРУ, яке залишилося, вирішило залишитися у рамках тієї форми - "Громадська організація", з обласними осередками, і не йшло ні на які перемовини про реорганізацію організації.

Але порушення в роботі керівництва ЛРУ торкнулися і "Кременчуцької радіоаматорської спілки", яку з 2012 року виключили зі списку регіональних клубів-членів ЛРУ, однак "КРС" упродовж іще чотирьох років справно сплачував внески, як виявилося - "за Полтавську область"!!!

 

Звернення ГО "КРС" в координаційну Раду і до Керівника робочої групи з підготовки позачергової Конференції ЛРУ

Рішенням зборів активних радіоаматорів, які відбулися 12 грудня 2015 року в м. Києві, яке мало кворум для ухвалення рішення, загальним голосуванням прийнято рішення створити нову радіолюбительську організацію Громадська спілка "Всеукраїнська радіоаматорська ліга" (ВРЛ), яка повинна працювати на підтримку і розвиток радіоаматорства України, виключно за зареєстрованим у Міністерстві юстиції "Статутом...".

У січні 2015 року на черговій Конференції ГО "КРС" делегати прийняли "Звернення...", а на засіданні Ради ГО "КРС" 28.05.2015 року було прийнято "Звернення до керівника оргкомітету Позачергової конференції ЛРУ" від 25.05.2015 р.  

Поіменним голосуванням було обрано керівництво нової організації, затверджена уся атрибутика і інші документи. Президентом, згідно Статуту, обраний відомий харківський радіоаматор Ігор Львович Зельдин, UR5LCV, який очолював ЛРУ в початкові роки її діяльності (другий обраний Президент ЛРУ).

Засновниками ГС "ВРЛ" були 13 громадських радіолюбительських організацій України, частина з них з юридичними правами.

У нову організацію можуть бути прийняті членами радіолюбительські організації на місцях з юридичним правом, окремі підрозділи радіоаматорів - "Відокремлені підрозділи", а також окремі радіоаматори, що відповідає структурі громадської формації "Громадська спілка". 

Заява про прийом ГО "КРС в ГС "ВРЛ"

 На підставі поданих документів Громадська організація "Кременчуцька радіоаматорська спілка" (ГО "КРС"), рішенням Конференції членів "КРС" від 13 березня 2016 р. є членом ГС "ВРЛ", як юридична організація, і перебуває на обліку в Реєстрі  ГС "ВРЛ" під номером 16. Сьогодні в реєстрі ГО "КРС" більше ніж 75 членів.

У 2016 році у зв'язку з прийняттям нових законодавчих документів в Україні громадські організації провели перереєстрацію своїх документів (передусім "Статуту ГО "КРС", де були уточнені деякі параграфи, офіційні найменування організації тощо). ГО "КРС" отримало статус "Неприбуткової організації" по податковій звітності.

 

Скан нової редакції обкладинки Статуту
ГО "КРС" від 2017 р.

Скан Рішення про включення ГО "КРС" в реєстр неприбуткових організацій

 В "Загальних положеннях" нової редакції "Статуту ГО "КРС" записано:

1.1 Громадська організація "Кременчуцька радіоаматорська спілка" (далі - Організація) є добровільним об'єднанням фізичних осіб, створеним для здійснення та захисту прав і свобод людини та громадянина, задоволення суспільних, зокрема, економічних, соціальних, культурних, освітніх та інших інтересів своїх членів та/або інших осіб.

1.4. Організація у своїй діяльності керується Конституцією України, Цивільним кодексом України, Податковим кодексом України, Законом України "Про громадські об'єднання", Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань", іншим чинним законодавством України та цим Статутом.

Правовою основою діяльності Організації є також регламентні документи та рішення загального характеру, що приймаються Організацією у межах їх статутних повноважень і є обов'язковими для всіх членів. 

1.5. Організація є непідприємницьким товариством, основною метою якого не є одержання прибутку. Організація вільна у виборі напрямків своєї діяльності та діє на засідках добровільності, самоврядності, вільного вибору території діяльності, рівності перед законом, відсутності майнового інтересу її членів (учасників), прозорості, та публічності.

2.1. Діяльність Організації має суспільний характер, що проявляється у її взаємодії з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями різних форм власності, встановленні партнерських відносин з іншими громадськими організаціями, рухами, фондами, зареєстрованими в Україні, іноземцями та/або особами без громадянства.

2.2. Організація набуває статусу юридичної особини з моменту її державної реєстрації згідно з чинним законодавством, має свою печатку, штампи, і бланки зі своїм найменуванням та рахунки у банківських установах.

       Організація може мати власну символіку (емблему, інший розпізнавальний знак, прапор), яка підлягає реєстрації у встановленому законодавством порядку.  

2.3  З моменту державної реєстрації Організація має виключене право на використання свого найменування.

Це були основні параграфи Статуту ГО "КРС".

Робота організації здійснюється за Статутом ГО "КРС", керівні органи - виборні. Органами управління ГО "КРС" є Конференція членів ГО "КРС", Рада ГО "КРС", Голова ГО "КРС".

Конференція є найвищим органом ГО "КРС", який має право приймати рішення з усіх питань її діяльності, у тому числі з тих, які передані нею до компетенції Ради ГО "КРС". Конференція скликається Радою ГО "КРС" і є уповноваженою, якщо на ній присутня половина членів ГО "КРС".

Рада ГО "КРС" є керівним органом на період між конференціями.

Голова Ради ГО "КРС" є Головою ГО "КРС".

Голова ГО "КРС" забезпечує оперативне управління справами, власністю і засобами ГО "КРС" у рамках, встановлених Статутом, Конференцією і Радою ГО "КРС", та у рамках своєї компетенції і повноважень забезпечує виконання усіх їх рішень.

Вибори здійснюються відкритим голосуванням на Конференції ГО "КРС" на термін два роки. Відкритим голосуванням обирається також Ревізійна комісія ГО "КРС".

Далі ми цитуємо важливі дані з параграфів Статуту:

3.1. Метою (ціллю) Організації є забезпечення зацікавленості своїх членів розвитку радіоаматорства, науковій та технічній творчості в області радіо, розширення міжнародних зв'язків та контактів з радіоаматорами інших держав, утвердження ідеалів волі, миру та дружби між народами всього світу.

4.1. Членство в Організації є добровільним та індивідуальним.

2.4. Членами Організації можуть бути громадяни України, іноземці та особини без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, які досягли 14 років і які визнають Статут Організації та сприяють діяльності, що спрямована на досягнення мети і завдань Організації.

4.3. Ніхто не може бути примушений до вступу в Організацію. Належність або неналежність до Організації не може бути підставою для обмеження прав і свобод будь-якої особи або для надання їй органами державної влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування будь-яких пільг і переваг.

4.4. Прийом у члени Організації здійснюється на підставі письмової заяви за рішенням Ради Організації, яке приймається протягом місяця з дня подання відповідної заяви. Рада Організації має право відмовити у прийнятті особи у члени Організації. Рада Організації має право делегувати право прийняття в члени Організації відокремленим підрозділам Організації або іншим статутним органам.

4.5.2  Члени Організації зобов'язані:

4.5.2.1  дотримуватись положень статуту Організації;

4.5.2.2   виконувати рішення керівних органів Організації;

4.5.2.3  своєчасно сплачувати вступні та членські внески у розмірах та  строки, що встановлюються Радою Організації.

Статут ГО "КРС" визначає так само порядок призупинення членства в Організації.

4.6.  Членство у Організації припиняється у випадках:

4.6.1 виходу із Організації за власним бажанням;

4.6.2 виключення із Організації, за рішенням Ради Організації, у зв'язку із порушенням вимог цього Статуту, або якщо діяльність члена суперечить меті та завданням Організації, або якщо член втратив зв'язок із Організацією без поважних причин чи за систематичну несплату членських внесків;

4.6.3 смерть члена Організації.

Далі в Статуті ГО "КРС" прописані:

- робота і склад Ревізійної комісії;

- порядок оскарження рішень, дій та бездіяльності керівних органів Організації і розгляд цих скарг;

- міжнародна співпраця Організації;

- "Відокремлені підрозділи" Організації;

- грошові кошти і майно Організації, порядок внесення змін в Статут Організації і призупинення діяльності Організації.

За 26 років діяльності ГО "Кременчуцька радіоаматорська спілка" через її ряди пройшли багато радіоаматорів м. Кременчука і довколишніх районів Полтавської області.

Регулярно, щороку Рада ГО "КРС" проводить Конференцію або збори членів нашого суспільства, де, окрім спілкування на офіційному рівні в залі, завжди працює стихійний радіоринок, притягаючи багатьох не членів КРС.

Усі члени ГО "КРС" мають особисті посвідчення членства в організації з індивідуальними номерами, а також кожен має свідоцтво про членство у ГС "ВРЛ".

 

У дев'яностих і на початку двохтисячних років ми організовували вшановування свята "День радио" з виїздом річковим транспортом на живописні урочища заплави Дніпра, де розгортали радіостанції і антени, працюючи на КХ і УКХ-діапазонах з багатьма радіоаматорами.  

Це були сімейні виїзди на природу, де особливо молоді члени сімей своїми очима торкалися до "його величності радіозв'язку", чули і бачили, як це усе здійснюється! Усе це разом з рибалкою і юшкою!

Транспортний засіб "Корсар-1" у річищі Дніпра. UT7HH, UT4HM і UR0HA

UT7HM проводить радіозв'язки на острові Посуха, з намету

 Подібні виїзди на природу були підмогою розгортання радіостанції в польових умовах для участі команди в змаганнях "Польовий день" на УКХ, які традиційно проводилися в південних околицях Кременчука, на Деївській височині (висота 214 м), з 1990 року, а також у інших місцях.

Змагання "Польовий день на УКХ" в 1990 р. 

Змагання "Польовий день на УКХ".  Позиція KN69RA, антена на 1296 МГц

 Робота на УКХ-діапазонах, 144, 432 та 1296 МГц з високих, відкритих місць, з малим рівнем міських і промислових перешкод притягала радіо-аматорів - сусідів з міст: Світловодська, Комсомольська, Полтави, Олександрії і Користовки - вони були гостями і очевидцями цих подій. Особливо свідками цікавого зв'язку на високочастотних діапазонах. 

Змагання "Польовий день на УКХ" в 1999 році 

Встановлення антени


Хто сьогодні скаже, що це не були своєрідні уроки на місцевості, які розвивали прагнення бути безпосереднім учасником цього?!

За участь в змаганнях на КХ і УКХ вісім радіоаматорів виконали норматив і мають почесне звання "Майстер спорту України".

Далі були організовані експедиції островами Чорного моря, коли багато членів "КРС" за декілька років побували на малодоступних широкій публіці островах, працювали на коротких хвилях з багатьма радіоаматорами світу, в режимах телеграфу, телефону і телетайпу! Робота велася спеціальними позивними. Це були острова Джарилгач, Березань і Тендра. На жаль, на острів Зміїний нам тоді потрапити не вдалося.

Позиція на о. Джарилгач, Чорне море, 1991 р.

UT1HT, US5HE, UT1HR, UT7HA і UR5GK

 

В очікуванні переправи на о. Березань, 1991 р.

У ефірі UX2HO і UT7HA. 1992 р.


 

 

Зразки QSL-карточок. Розіслані за усі зв'язки з нашими кореспондентами

Двічі, у 1995 та 1996 рр., ми проводили експедиції на Сорочинський ярмарок, роботу радіостанції відвідали багато радіоаматорів Полтавської області і Болгарії. Були цікаві зустрічі і обмін досвідом з радіоаматорами. 

UT7HA і UX1HW працюють в наметі на Сорочинському ярмарку спец. позивним US96HM

Команда ГО "КРС" і гості на Сорочинському ярмарку в 1996 році

У дев'яності роки ЦРК України щорічно проводили очні змагання із радіозв'язку на КХ і УКХ на Арабатській стрілці (Азовське море) в районі м. Генічеська, де збиралися радіоаматори України. 

Учасники команди із Кременчука на Арабатській стрілці. 

Загальне фото учасників змагань, лежать учасники нашої команди з прапором

Команда із Кременчука неодноразово брала участь в них. Одного дня наш представник команди Володимир Стічний, UT7HA переміг в УКХ-турі, за що отримав жартівливе звання "Головний ЧМ-щик країни"!

Сьогодні радіоаматори ГО "КРС" активно беруть участь в радіо-аматорському русі України. Наші представники відвідують різні фестивалі своїх колег в інших регіонах: в Харківській області - м. Чугуїв, в Одеській області – с.м.т. Коблево і Рибаківка в Миколаївській області, де завжди цікаві зустрічі колег, післяопівнічні бесіди, обмін апаратурою, виставки творчості радіоаматорів. 

Hamfest Фігурівка (під Чугуєвом).

UT4HL, UT4HM, UR7HB, UT7HM, UR5VNY і UR5HAN

ГО "КРС" активно працює в структурі ГС "ВРЛ", організовує і проводить міжнародні змагання, проводить суддівство і нагородження переможців, бере участь в Конференціях і інших радіоаматорських заходах.

Звітно-виборна Конференція ГС «ВРЛ» 08.12.2018 р. Київ, штаб-квартира. UT5ZA, UT1HT, UT7HM, UY5ZZ та UR8US

Приз «Кубок Дніпра 2018» у абсолютному заліку вручено Павлу Кириченко, UX1VT. Вручив Голова ГО «КРС» Ігнатов Г.С., UT1HT. Поряд призер С. Ошека, US1VM

Саме існування ГО "КРС" за ці роки підтверджує правильний вибір Кременчуцьких радіоаматорів. Саме у об'єднанні радіоаматорів в громадську організацію, чітка статутна робота Ради організації, дотримання фінансової дисципліни, звітності і відповідальності усіх членів ГО "КРС" є головною запорукою успіху!

Ми звертаємося до молодого поповнення кременчуцьких радіоаматорів - активно вступайте в нашу організацію і конкретними справами наповнюйте роботу нашої організації! Що таке ГО "КРС" ми Вам розповіли і показали конкретну роботу активу і Ради організації.

Як стати членом нашої організації, ми Вам розповімо на сторінках нашого сайту.

Рада ГО "КРС" сподівається, що відновлення роботи сайту ГО "КРС" після довгої перерви, дозволить розвивати радіоаматорство в Кременчуці на більш високому рівні! 

 

Г.С. Ігнатов, UT1HT

 

Реставрація фотографій Ю. Шаліманов

Останнє редагування Четвер, 15 серпня 2019 12:10