Керівництво

  • Середа, 03 квітня 2019
  • 1836 разів

КЕРІВНИЦТВО

Громадської організації «Кременчуцька радіоаматорська спілка»

Згідно з ст. 5 «Органи управління організації»  Статуту ГО «КРС» (нова редакція, 2017 р), Конференція в 2018 році в результаті відкритого голосування обрала керівні органи ГО «КРС» у складі: 

 

Голова ГО «КРС» -  Ігнатов Георгій Сергійович

Народився у 1948 р., у м. Кременчук.

Освіта – вища. Радіоінженер. Закінчив Харківський інститут радіоелектроніки. Радіоаматорством захоплюється з 1961 року. Перший позивний – UB5AUF з 1967 року. Служив у армії СРСР, після служби мав позивні: RB5HBV, UB5HBT, RB5HT. Зараз - UT1HT.

Майстер спорту СРСР, конструктор, радіоспортсмен, суддя з радіоспорту, Лауреат державної премії України у галузі науки і техніки, Засновник ГО «КРС».

 

Рада ГО «КРС»

 

Член Ради

Доля Віктор Сергійович

Народився у 1954 р., с. Мотовилівка Київській обл. Освіта – вища.

Закінчив Київський інженерно-будівельний  інститут, інженер-механік. Радіоаматорством захоплюється з 1970 – спостерігач  -  UB5-065-708. З  1977 - UB5HDN,  UR5HEC. З  2007 - UT7HM. Обов’язки  як члена Ради – загальні питання.

 

Член Ради

Гереш Олександр Григорович

 Народився у 1946 р., ст. Казанка, Миколаївської обл. Освіта – середньо-технічна, Кременчуцький автомеханічний технікум.  Військовослужбовець армії СРСР, зараз пенсіонер. Радіоаматор з 1990 року – UX1HB. Захоплюється  роботою в ефірі на смугах КХ і УКХ та конструюванням. Обов’язки  як члена Ради – Голова Кваліфікаційно-технічної комісії (КТК).

 

 

 

Член Ради

Кондратенко Юрій Михайлович

Народився у 1949 р. у м. Пирятин, Полтавської обл. Освіта – середньо-технічна, закінчив Дніпродзержин-ський хіміко-технологічний технікум, технік-електрик. Служив у армії СРСР. Радіоаматорством захоплюється зі школи, з 1960 року. Перший позивний – RB5HCO, зараз US5HCO. Любить конструювати.  Обов’язки  як члена Ради – загальні питання.

 

 

 

Член Ради

Костенко Валентин Григорович

Народився у 1961 р., м. Кременчук. Освіта-вища. Закінчив  Харківський політехнічний інститут, інженер-електромеханік. Радіоаматор з 1986 року - UB5HNT.  Зараз UT4HN. Цікавить радіоконструювання, мисливець за DX, полюбляє повсякденну роботу в ефірі. Засновник та начальник колективної радіостанції UR4HYG ВПУ № 7. Обов’язки  як члена Ради – робота з молоддю.

 

 

Член Ради

Ігнатов Сергій Георгійович

Народився у 1985 р., у  м. Кременчук. Освіта – вища, закінчив Кременчуцький Державний університет ім. Михайла Остроградського, інженер–електронік. Радіоаматор зі шкільних років, UZ2HZ, захоплюється цифровими видами зв'язку, Майстер спорту України, Чемпіон очного чемпіонату України з радіозв'язку на УКХ у 2013 р.  Обов’язки у Раді - казначей, відповідальний за р/спорт.

 

Останнє редагування Понеділок, 13 травня 2019 11:39